Rock

Le Pas De Nel - Michel Doneda / Daunik Lazro - Général Gramofon (Vinyl, LP, Album)

03.12.2019 Tukasa Rock

1 Comment on " Le Pas De Nel - Michel Doneda / Daunik Lazro - Général Gramofon (Vinyl, LP, Album) "

 1. Général Gramofon, an album by Michel Doneda, Daunik Lazro on Spotify We and our partners use cookies to personalize your experience, to show you ads based on your interests, and for measurement and analytics purposes.
 2. Mikalrajas | 09.12.2019 at 17:32 | Reply
  38 vite pas vdekjes, publikohet një biografi e re e John Lennon. Insajderi. 0. Yoko Ono, gruaja japoneze e vogël dhe e çuditshme, e veshur me kostumin e saj të zi, e ka “përndjekur” John-in pa reshtur, e ka çuar te heroina, dhe kur marrëdhënia e tyre hyri në krizë, Ono i gjeti John-it një të dashur të re.
 3. Jan 11,  · Borë e konsiderueshme në Tiranë “Shenjë e mirë, avokat”, më tha një punëtor i një pike karburanti, te Bryli në Tiranë. Dhe kishte të drejte: dëbora e madhe e janarit mori diktatorin shqiptar në muajin prill të atij viti; kjo e këtij janari merr në muajin prill të këtij viti të korruptuarit e lartë të shtetit të degraduar shqiptar.
 4. Qeveria franceze i është drejtuar me një kërkesë kompanisë gjigante ‘Google’. Ata kanë kërkuar që fotot e rregulluara të presidentit Emmanuel Macron si ish- diktatori kilian Augusto Pinochet, të fshihen, transmeton Indeksonline. Kjo fotografi që ka shkaktuar polemika, ishte postuar në fund të vitit të kaluar në Google+. Që disa muaj qeveria e Macron po [ ].
 5. Voodooramar | 05.12.2019 at 23:56 | Reply
  Ai është i lumtur pranë të dashurës së tij më të re, për tash e gati një vit. James Franco është parë shumë i lumtur pranë të dashurës së tij Isabel Pakzad gjatë një pushimi në Mykonos të Greqisë, të premten. Aktori hollivudian 40 vjeçar dhe e dashura e tij 25 vjeçare nuk mund t’i [ ].
 6. Au Congrès Général Libyen qui fait autorité en Libye en , le Premier ministre avait à l’époque été parfaitement explicite face à un député, Oumar Hemidane, représentant la ville de Zleitine et futur porte parole du gouvernement qui s’étonnait du montant de la transaction secrète- soit millions de .
 7. Meztijind | 09.12.2019 at 23:27 | Reply
  Donaldi dhe Romeo i bëjnë gjërat serioze, shkojnë në dasmë me Jonidën dhe Borën. Xing. E Diel 23 Qershor , / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English.
 8. Zologrel | 13.12.2019 at 06:23 | Reply
  Għasfur rari, Egyptian Vulture, wasal Malta lbieraħ. BirdLife Malta qalet li l-għasfur jismu Leonardo. Fuq Facebook, l-għaqda BirdLife Malta qalet li Egyptian Vultures huma birds of prey b’wingspan ta’ aktar minn ċentimetru. Qalet li kważi huma estinti. L-għasfur li wasal Malta huwa ta’ programm Taljan tal-konservazzjoni li għandu l-mira li jżid in-numru tal-Egyptian Vultures.
 9. Maraj del nga ‘zgafella’, fillon me padi ndaj Tomë Gashit. Ish këshilltari special i presidentit historik Ibrahim Rugova, ka pohuar se shumë shpejt do ta padisë avokatin Tomë Gashi, për të pavërtetat që, sipas tij, ky i fundit i ka bërë ndaj Marajt.
1 2 »